Coraz więcej osób korzysta z możliwości jakie daje Internet i ogląda TVN online zamiast korzystać z tradycyjnego telewizora.

Dowiedzmy się jak oglądać TVN online za darmo, bez logowania. Dotyczy to Polski jak i innych krajów (USA, Kanada, Australia, Wielka Brytania, itp)

UWAGA! TVN – jest najbardziej popularnym kanałem telewizyjnym w Polce i można go oglądać całkowicie za darmo, bez internetu i logowania używając klasycznej anteny telewizyjnej.

TVN – co warto wiedzieć o telewizji TVN w Internecie

Telewizja TVN należy do koncernu Discovery INC. W jej skład wchodzą kanały takie jak: TVN, TVN7, TVN24, TVN24 BIS, TVN Meteo, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Food Network, Travel Channel, HGTV, TTV, iTVN oraz iTVN Extra. Mając dostęp do pełnego pakietu telewizji TVN Online istnieje możliwość (nie wszędzie) oglądania pozostałych kanałów oferowanych w pakietach TVN
 

Telewizja TVN online za granicą

TVN przez Internet

Telewizja TVN online dla widzów za granicą udostępnia większość swoich materiałów za pomocą dwóch platform: Player oraz TVN24 GO. Niestety od 16 lutego platforma Player.pl, w której można zobaczyć oryginalne produkcje stacji TVN, przestała oferować możliwość oglądania seriali i filmów TVN za darmo, bez logowania i opłat abonamentowych.
Wcześniej mieliśmy możliwość oglądania online naszych ulubionych seriali emitowanych przez TVN za darmo, bez logowania. Wystarczyło tylko obejrzeć kilka reklam przed i w trakcie seansu. Teraz jednak jeśli będziemy chcieli zobaczyć jakąkolwiek z produkcji nadawanych przez TVN, wcześniej będziemy musieli założyć sobie konto i opłacić ich abonament.
Na nasze szczęście serwis online player.pl (w którym można oglądać TVN) oferuje aż trzy różne opcje podstawowych pakietów, dzięki czemu możemy dobrać zestaw najbardziej dla nas odpowiedni.

Osoby mieszkające na stałe za granicą, mogą mieć dostęp do telewizji TVN przez Internet jedynie w serwisie Player.
Aby oglądać TVN za granicą należy wykupić dostęp do kanału TVN International.

TVN Online przez Interenet
Jeśli chcemy obejrzeć TVN na żywo mamy platformę w Internecie, która nie tylko oferuje nam ten kanał, ale i wiele, wiele innych polskich kanałów telewizyjnych online takich jak: TVP 2, TVP 1 Polsat HD i inne. Na platformie dostępne są także kanały premium, które też jesteśmy w stanie oglądać dzięki reklamom, ale mamy pewny limit. Gdy skończy nam się darmowy limit musimy założyć już płatne konto. TVN online nadaje na żywo zgodnie z harmonogramem jakim nadaje w telewizji naziemnej

Serwisy i programy TVN, które można oglądać online za darmo są bardzo wygodne i chętnie korzystają z nich użytkownicy Internetu zarówno w Polsce jak i w USA. Możliwość obejrzenia telewizji TVN jadąc na wakacje, w czasie przerwy na lancz czy w czasie drogi do pracy (np w pociągu) sprawia że serwis TVN Online zyskuje coraz większą popularność.

Oglądanie klasycznej telewizji powoli odchodzi do lamusa z powodu małej możliwości jaką za sobą ona niesie oraz ze względu na ograniczenia czasowe i braku możliwości zapisania off-line ulubionych programów. Z tego też powodu coraz więcej tych witryn telewizyjnych online (nie tylko TVN) decyduje się na wprowadzenie opłaty za korzystanie z ich usług, oferując tylko płatne oglądanie treści. Internetowa TV to przyszłość. Wciąż jednak jeszcze istnieją strony z darmowymi, albo z częściowo darmowymi, bazami seriali, a co ważniejsze, platformy te to legalne źródła z filmami i serialami.

 

Jeśli chcemy obejrzeć TVN za darmo w Internecie należy zrobić to jak najszybciej. Wkrótce możliwość oglądania za darmo jednej z najpopularniejszych polskich telewizji online może zostać mocno ograniczona.