Jak oglądać polską telewizję w USA?

Oglądać polską telewizję w USA można na kilka sposobów, które nie wymagają od przyszłego widza polskiej TV dużej wiedzy technicznej.

Osoby mieszkające w USA zastanawiające się jak oglądać polską telewizję w USA są w uprzywilejowanej sytuacji, ponieważ mogą zwrócić się bezpośrednio do działających w USA polskich firm oferujących usługi korzystania z polskiej TV online w Stanach Zjednoczonych.

Przed zapoznaniem się z ofertą polskiej telewizji w USA należy dowiedzieć się czy dana platforma działa legalnie i czy nadaje legalne polską telewizję na terenie USA. To pierwszy i podstawowy krok, który zapewni Państwu komfort i bezpieczeństwo.

W Internecie znajdują się ogromne ilości firm oferujących oglądanie polskiej TV przez internet na terenie USA. Niestety 97% z nich nadaje NIELEGALNIE polską telewizję w USA.

Oferty programowe polskich telewizji w USA są imponujące i porównywalne z ofertami telewizji nadających w Polsce.

Poniżej znajdują się pomocne informacje odpowiadające na najczęściej zadawane pytanie “jak oglądać polską telewizję w USA?”

Jak-Oglądać-polska-telewizje-w-USA-przez-internet

Jak oglądać polską telewizję przez internet mieszkając w USA.

Polacy mieszkający w USA mogą korzystać z dowolnego komputera aby oglądać polską TV online przy użyciu połączenia internetowego.

Najwygodniej jest oczywiście korzystać z laptopa. Obecne na rynku laptopy idealnie nadają się do dekodowania przez internet programów polskiej telewizji. Często nie jest nawet wymagane instalowanie odpowiedniego oprogramowania do oglądania telewizji. Wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową – to najlepszy sposób w jaki oglądać polską telewizję przez internet w USA

 

Kolejnym sposobem dającym możliwość oglądania polskich kanałów telewizyjnych w USA jest zamówienie w firmie oferującej usługi nadawania telewizji PL w USA dekodera. Jest to specjalne urządzenie (bardzo małych rozmiarów), które można podłączyć do zwykłego telewizora.

Dekodery telewizyjne aby zadziałały muszą być podłączone do Internetu. Można do tego celu użyć sygnału WiFi lub tradycyjnego kabla internetowego.

Polska-TV-w-USA-Jak-Oglądać
Na zdjęciu powyżej dekoder firmy SlingPol oferującej polską TV w USA podłączony do telewizora.

UWAGA: Aby oglądać polską telewizje przez internet w USA należy posiadać złączę internetowe o prędkości co najmniej 6Mb/s

 

 

Po szczegółowe informacje jak oglądać polską telewizję w USA proszę skontaktować się z przedstawicielem firmy SlingPol

 

[email protected]
telefon: 800.524.0101

 

Lokalizacja Biura:
Polska Telewizja w USA
5742 W Belmont Ave, Chicago, IL 60634