Jak oglądać polskie seriale w USA?

Polskie Seriale w USA

Jak oglądać polskie seriale w USA? To proste!

Jeżeli chcesz wygodnie oglądać polską telewizję i polskie seriale online za granicą, być na bieżąco z wiadomościami z kraju oraz dać szansę swoim dzieciom na oglądanie polskich bajek w internecie to trafiłeś w dobre miejsce.
Jedyny legalny dystrybutor polskiej telewizji w USA, firma SlingTv oferuje ostęp do polskich seriali w USA, wiadomości z Polski i prawdziwych polskich bajek dla dzieci online!

Zapraszamy do skorzystania z oferty SlingTV. 

Polskie seriale w USA można również oglądać za darmo! W chwili zakupu naszego dekodera polskiej telewizji automatycznie uczestniczycie Państwo w 14 dniowej darmowym okresie testowym. Przez dwa tygodnie możecie bez płacenia możecie oglądać za darmo najlepsze polską telewizję i seriale na terenie Stanów Zjednoczonych. Żadna inna firma która oferuje możliwości oglądanie polskich kanałów w USA nie oferuje tak długiego darmowego okresu próbnego.

Najlepsze i najciekawsze kanały telewizyjne prosto z Polski i ulubione seriale mogą znów pojawić się na ekranie Twojego telewizora w Stanach Zjednoczonych. Uwaga – polską telewizję można również oglądać przez internet.

Telewizja Polska w USA

ZADZWOŃ: 800.524.0101

Oglądaj Polską Telewizję na terenie Stanów Zjednoczonych!

Firma SlingPOL jest jedynym, legalnym dystrubutorem polskich programów i polskich kanałów telewizyjnych w USA. Działamy bez przerwy od 2009 roku oferując usługi na terenie całych Stanów Zjednoczonych

Polska TV w USA

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości oglądania polskiej telewizji w USA. Proszę skontaktować się z nami telefonicznie lub przez podany formularz kontaktowy

Formularz Kontaktowy
[super_form id="219"]