Jak oglądać polskie seriale w USA?

Polskie Seriale w USA

Jak oglądać polskie seriale w USA? To proste!

Jeżeli chcesz wygodnie oglądać polską telewizję i polskie seriale online za granicą, być na bieżąco z wiadomościami z kraju oraz dać szansę swoim dzieciom na oglądanie polskich bajek w internecie to trafiłeś w dobre miejsce.
Jedyny legalny dystrybutor polskiej telewizji w USA, firma SlingTv oferuje ostęp do polskich seriali w USA, wiadomości z Polski i prawdziwych polskich bajek dla dzieci online!

Zapraszamy do skorzystania z oferty SlingTV. 

Polskie seriale w USA można również oglądać za darmo! W chwili zakupu naszego dekodera polskiej telewizji automatycznie uczestniczycie Państwo w 14 dniowej darmowym okresie testowym. Przez dwa tygodnie możecie bez płacenia możecie oglądać za darmo najlepsze polską telewizję i seriale na terenie Stanów Zjednoczonych. Żadna inna firma która oferuje możliwości oglądanie polskich kanałów w USA nie oferuje tak długiego darmowego okresu próbnego.

Najlepsze i najciekawsze kanały telewizyjne prosto z Polski i ulubione seriale mogą znów pojawić się na ekranie Twojego telewizora w Stanach Zjednoczonych. Uwaga – polską telewizję można również oglądać przez internet.

Telewizja Polska w USA

ZADZWOŃ: 800.524.0101

Oglądaj Polską Telewizję na terenie Stanów Zjednoczonych!

Firma SlingPOL jest jedynym, legalnym dystrubutorem polskich programów i polskich kanałów telewizyjnych w USA. Działamy bez przerwy od 2009 roku oferując usługi na terenie całych Stanów Zjednoczonych

Polska TV w USA

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości oglądania polskiej telewizji w USA. Proszę skontaktować się z nami telefonicznie lub przez podany formularz kontaktowy

Formularz Kontaktowy
Imię
Field is required!
Field is required!
Nazwisko
Field is required!
Field is required!
Telefon
Field is required!
Field is required!
Email
Field is required!
Field is required!