Polskie kanały w USA

Polskie-kanały-w-USA

Polska Telewizja w USA to legalnych 25 polskich kanałów telewizyjnych!

Poskie kanały dostępne są na terenie całych Stanów Zjednoczonych, wszędzie tam gdzie jest Internet.

Oglądaj telewizję polską w Stanach Zjednoczoncyh online, na ekranie Twojego telewizora, komputera, tabletu lub telefonu. Wiadomości, filmy, rozrywka, bajki dla dzieci, polski kanał sportowy, darmowa opcja multiroom, która pozwala na oglądanie polskich kanałów online na 3 urządzeniach w ramach jednego abonamentu.

Polskie kanały w USA dzięki, którym będziesz na bieżąco z wiadomościami z kraju. Telewizja polska online, dzięki której będziesz miał dostęp do ulubionych seriali i programów przez internet. Oglądaj polskie kanały w USA z każdego miejsca i o każdej porze.

Pamiętaj, że zawsze możesz wykupić dodatkowe kanały i wzbogać swój pakiet np. o dodatkową rozrywkę, kanały dla dzieci, sportowe, filmowe, informacyjne i muzyczne.
Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Polska Telewizja USA!

Dowiedz się również, jak możesz za darmo oglądać polską telewizję mieszkając w USA.

UWAGA: Telewizja Polonia (TV Polonia) jest już dostępna dla wszystkich widzów zamieszkałych w USA. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak oglądać klasyczną TV Polonia skontaktuj się z nami.

Telewizja Polska w USA

ZADZWOŃ: 800.524.0101

Oglądaj Polską Telewizję na terenie Stanów Zjednoczonych!

Firma SlingPOL jest jedynym, legalnym dystrubutorem polskich programów i polskich kanałów telewizyjnych w USA. Działamy bez przerwy od 2009 roku oferując usługi na terenie całych Stanów Zjednoczonych

Polska TV w USA

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości oglądania polskiej telewizji w USA. Proszę skontaktować się z nami telefonicznie lub przez podany formularz kontaktowy

Formularz Kontaktowy
[super_form id="219"]