Oglądaj w USA swoje ulubione polskie seriale !

Polska-TV-w-USA-Seriale

Polska Telewizja w USA oprzedstawia w swojej ofercie najpopularniejsze polskie seriale. Dostępne są one dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych dzięki platformie SlingTV

Najlepsze seriale TVN dostępne na terenie USA w jakości HD. Wszystkie poniższe seriale można oglądać zarówno na telewizorze jak i na urządzeniach mobilnych, laptopach, komputerze i telefonach komórkowych.

UWAGA: Specjalna oferta dla osób oglądających polską telewizję w Chicago.

Na wspólnej

Dwadzieścia lat temu w pewnym domu dziecka splotły się losy siedmiorga dzieci – Wiktora, Michała, Andrzeja, Basi, Leszka, Weroniki i Gabriela. Przyrzekli oni sobie, że przez resztę życia będą się wspierać i nikt z nich nigdy nie zostanie sam. Ich opiekunem była pracująca w tym czasie w domu dziecka – Maria Zięba, pokochała ona te dzieci jak swoje. Z czasem ich przyjaźń przerodziła się w więź silniejszą niż więzy krwi.

Usta Usta

Po latach pracy w Stanach Zjednoczonych Adam wraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on… Głównych bohaterów, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać kiedy trzeba. Iza i Piotrek, pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka i Krzysztof nawet po rozwodzie pozostają w dobrych stosunkach.

Chyłka-Kasacja

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora, który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka. U boku patronki stanie jej aplikant – Kordian Oryński. Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

Kraj elektryzuje wiadomość o aresztowaniu syna znanego biznesmena Piotra Langera Seniora. Jedyny spadkobierca fortuny zostaje oskarżony o brutalne morderstwo dwóch osób. Sprawa wydaje się z góry przesądzona. Zmasakrowane ofiary znaleziono w mieszkaniu oskarżonego, a dochodzenie wykazało, że Langer mieszkał z trupami przez około 10 dni.

Królestwo kobiet

„Królestwo Kobiet” to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta. Zupełnie różne, a połączy je „mężczyzna ich życia”, a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie, nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków. Choć trudno polubić nową żonę byłego męża, a tym bardziej jego kochankę, dziewczyny szybko jednoczą siły, bo tylko razem są nie do pokonania!
• Singielka
• Szadź
• Szpital
• Ukryta prawda
• Zakochani po uszy

Telewizja Polonia dostępna do oglądania na terenie USA – dowiedz się więcej!
Przeczytaj również jak można oglądać Polską Telewizję przez internet.