Oglądaj Wiadomości TVN24 za darmo

Jak oglądać polską tv przez internet

Jak oglądać wiadomości polskiej telewizji TVN 24 za darmo w Internecie? tvn24 online free

Telewizja TVN24 udostępnia za darmo na swojej stronie internetowej możliwość oglądania bloku w którym przedstawiane są wiadomości z kraju i ze świata. To znany program Fakty TVN24. 

Telewizja TVN24 jako pierwsza udostępniła za darmo dla widzów chcących oglądać polską telewizję przez intenet a mieszkających poza granicą darmowy dostęp do serwisu Fakty. W jej ślady dopiero później poszła Polska Telewizja Program 1 (TVP 1) oraz Telewizja Polsat.

 

Jak oglądać wiadomości TVN 24 za darmo.

Aby móc oglądać darmową wersję wiadomości telewizji TVN 24 (Fakty) należy wpisać w przeglądarkę internetową adres fakty.tvn24.pl.
Na ekranie komputera pojawi się po chwili plansza z odtwarzaczem multimedialnym. Ten wbudowany w przeglądarkę internetową program pozwoli nam oglądać w całości serwis wiadomości Fakty.

UWAGA: Codziennie o godzinie 19:00 czasu polskiego telewizja TVN 24 umieszcza na stronie najnowszą wersję programu Fakty. Aby więc zobaczyć nową wersję należy odczekać całą dobę, do momentu aż w Polsce będzie godzina 19:00. Wówczas w Internecie pojawi się nowa odsłona serwisu.

Przeczytaj jak oglądać TVN Online za darmo

fakty 24 - jak oglądać...
Archiwalne wydania wiadomości TVN Fakty znajdują się w archiwum na stronie TVN24 | źródło: fakty.tvn24.pl

 

UWAGA: Archiwalne wydania programu znajdują się w archiwum na stronie TVN24. Można do nich dotrzeć bez żadnego problemu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Internetowa TV – jak oglądać polską telewizję w Internecie